Renault’u Keşfet – Renault Mais A.Ş

Renault

MAIS MOTORLU ARAÇLAR İMAL VE SATIŞ A.Ş.

MAIS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş, 10 Ocak 1968 tarihinde OYAK Grup şirketi olarak kurulmuş ve ilk Renault marka otomobili 1971 tarihinde Türk tüketicisine sunmuştur. MAIS, Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörü’dür. Sermayesinin %51’i OYAK Grubuna, %49’u Renault S.A.’ya aittir.

MAIS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil, hafif ticari araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine araç satışı ve Türk cumhuriyetlerine yedek parça ihracatı yapmaktadır. Ağustos 2009 itibarıyla, Türkiye genelinde 7 şubesi (İstanbul Boğaziçi ve İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Diyarbakır) ve 70 yetkili satıcısı bulunan MAIS A.Ş., Türkiye genelinde toplam 160 noktada satış ve 241 noktada satış sonrası hizmeti vermektedir. MAIS; Türkiye’nin en büyük otomobil satış ve satış sonrası servis ağına sahip markasıdır. Türk pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların ithalatını da gerçekleştiren MAIS, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır.

MAIS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil ve hafif ticari araç olarak müşterilere en fazla ürün çeşidini sunan kurumdur. Otomobil pazarında en güvenli ürün gamına sahip marka olan Renault’nun, teknolojik ve güvenlik açıdan en üst düzeydeki ürünleri, sürekli yenilenen ve modern ürün yelpazesi MAIS’e 1998’den beri binek otomobil pazarı liderliğine oturma imkanı tanıyor. Renault Mégane Sedan ve Clio Symbol Türkiye’nin en çok satılan otomobili ünvanına sahipler.

Genel Müdürlük
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Balkan Caddesi No : 47
PK 34770
Ümraniye – İstanbul
Tel: 0216 6456666
Faks: 0216 6456698

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: